Контактирајте не

Гуангжу Chujie информатичка технологија за копродукции, ООД

адреса

5-ти кат, зграда А, индустриски парк Фенгшенг, индустриски пат Шибеи, улица Даши, округ Панју, Сити Гуангжу, провинција Гуангдонг, Кина

Е-пошта

телефон

020-31003870

+86 18122345571

часа

Понеделник-сабота: од 9 до 18 часот

Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас