Na kontaktoni

Teknologjia Guangzhou Chujie Informacione Co, Ltd

Adresë

Kati i 5-të, Ndërtesa A, Parku Industrial Fengsheng, Rruga Industriale Shibei, rruga Dashi, Distrikti Panyu, Qyteti Guangzhou, Provinca Guangdong, Kinë

telefon

020-31003870

+86 18122345571

orë

E hënë-e shtunë: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne