China Smart fabrikë touch tryezë dhe prodhuesit | Chujie

Smart table touch

Përshkrim i shkurtër:

Zgjuar tavolinë prekje ju lejon të përjetojnë jetën e të teknologjisë së lartë në shtëpi nga e ardhmja. Ajo bashkon prakticitetin, ndërveprimin dhe argëtim. Kjo është një qendër multimedia dhe informacion platformë, e cila kombinon grafika dhe tekst, dhe video interaktive dhe audio. Vetëm prekni lehtë, dhe menjëherë të ndjehen të ndryshme nga e kaluara. Përmbajtja ekranit është horizontal dhe vertikal. Pa marrë parasysh se ku ju prekni atë, ju mund të kuptojë njeriut-kompjuter ndërveprim përvojë. Kohëzgjatja është e shkëlqyer ...


 • Vendi i origjinës: Guangzhou, Guangdong, China
 • Emri i markës: ker
 • Ngjyra: kërkesës së klientit
 • Garanci: 1 vit
 • Paketa: Kartoni + Foam + kornizë druri
 • Madhësia e ekranit: 43''
 • ngjyra: e zezë, e bardhë
 • Detail Product

  Etiketat e produktit

  Zgjuar tavolinë prekje ju lejon të përjetojnë jetën e të teknologjisë së lartë në shtëpi nga e ardhmja. Ajo bashkon prakticitetin, ndërveprimin dhe argëtim. Kjo është një qendër multimedia dhe informacion platformë, e cila kombinon grafika dhe tekst, dhe video interaktive dhe audio. Vetëm prekni lehtë, dhe menjëherë të ndjehen të ndryshme nga e kaluara. Përmbajtja ekranit është horizontal dhe vertikal. Pa marrë parasysh se ku ju prekni atë, ju mund të kuptojë njeriut-kompjuter ndërveprim përvojë. Kohëzgjatja është e shkëlqyer, ajo mund të realizojë multimedia rishikim, ekranit photo, multi-player lojra interaktive dhe kështu me radhë.

  Tabela Touch ka funksionet e mëposhtme:

  1. Screen është paralel në sipërfaqe tryezë, nuk ka fytyrë më për ballë me personat users.Many mund të shikojnë nga kënde të ndryshme në të njëjtën kohë.
  2. Jo mouse, por lirisht mund të realizojnë funksionet si zoom në, zoom jashtë, rotate, drag, disa persona mund të desktop operacion në të njëjtën kohë.
  3. Unike, përdorimi i ekranit me prekje Tabela shkatërrojnë formë madh tryezë tradicionale, mund të përdoren gjerësisht në tabelat carteen, lojra platforma, mësim inteligjent, skena argëtuese, kinema, aeroportet, stacionet televizive, Muzeu etj
  4. Multi-touch pikë, bëjnë Zhytje Hybrid Reality Informacion Gripit Zyrtar Përvoja Effect si dhe në kohë reale manipulim interaktive.
  5. Përveç kësaj ajo i plotëson të gjitha funksionet që tabela të zakonshëm çaji apo tavolinë restorant përmban, ajo mund të vihet artikuj në sipërfaqe të saj si ju pëlqen, ndërkohë, ajo ka karakteristikat e ujit-provë, ndotja-provë, anti-shpërthim, temperaturë të lartë rezistente, e vështirë dhe të qëndrueshme.
  6. Ajo mund të integrohet industritë dhe softwares argëtuese shumë, gjithashtu ka argëtim dhe funksionet e komunikimit komercial, të përdoren gjerësisht si KTV pagesë, sistemin e rendit hotelierike, ndërtesat e pasurive të patundshme tregojnë, Telekom / Mobile / Bankat vetë-shërbimin punët, makina para-shitur show , Dasma Foto Show, zona piktoreske hyrje, muzeu / Scien-tech futja muze etj
  7. Ajo mund të lidheni me internet, faqen e internetit të shfletoni, të marrë informacion, query info periferike, shërbimi i përshtatshëm për njerëzit etj
  8. funksionet e shumta (aplikime të tjera praktike mund të hulumtohen përsëri accoding për nevojat tuaja) për të plotësuar nevojat e aplikimit për industri të ndryshme.

  1 (1) 1 (2)

  TABELA SMART TOUCH

  10-point touch
  pluhuri dhe rezistent ndaj ujit
  anti-interfernce
  smart HD
  3C verification

  HD DISPLAY
  rezolucion 1920*1080, ekran HD, ngjyra të pasura, cilësi e shkëlqyer fotografie,
  reale dhe e qartë për të paraqitur çdo detaj

  1 (3) 1 (5)

  DIZAJNIM I PASTËR I SIPËRFAQËS
  SË SHPËFSHËM Dizajni i pastër i rrafshët pa brazda, i lehtë për t'u pastruar, i thjeshtë dhe i bukur, i pastër dhe i përshtatshëm, artikujt e desktopit ose pikat e panevojshme nuk do të ndikojnë në ndjeshmërinë e funksionimit.

  EFEKT STEREO TINGURI
  Altoparlantë të dyfishtë koaksial me efekte zanore dinamike me cilësi të lartë krahasuar me cilësinë HIFI.

  1 (6) 1 (7)

  TABELA E ÇAJIT PËR PËRDORIM NË SHTËPI
  Vendosni sende mbi të, ndërveproni me fëmijët për të studiuar, vizatuar, luajtur shah, jetë më e pasur dhe më harmonike në shtëpi.

  TABELA E ÇAJIT TREGTARE, ZËVENDËSO TABELA TRADICIONALE
  Bëje biznesin më të gjallë dhe efikas, dizajn të thjeshtë dhe bujar, ndërveprimi i rrjedhshëm midis njeriut dhe makinës, ekrani i gjallë e bëjnë komunikimin e biznesit më pak përpjekje, por efekt më të mirë.

  1 (8)

  MBROJTJA E TRESHTË E
  papërshkueshme nga gërvishtjet, rezistente ndaj temperaturave të larta dhe të ulëta, anti-kompakt Precizion i
  lartë, kundër ndërhyrjeve, jo verbuese
  Shtresë mbrojtëse e kalitur; Mbrojtës i syve dhe kundër shkëlqimit; Paneli me prekje kapacitive

  1 (9) 1 (11)

  parametrat e konfigurimit

  Rafinuar konfigurimit zgjidhni hardware, sigurojnë klientëve përvojë të mirë dhe të gëzojnë komoditetin nëpërmjet produkteve scien-tech

  panel LCD zgjidhje 1920 * 1080 raporti ekran 16:09
  raporti i kontrastit 1000: 1 kendveshtrim ≥178 °
  shkëlqim 350cd / m² përgjigjur kohë 3 ms
  Brand new A + klasën panel 4K LCD, ekran fullscreen, nuk ka kufi të zeza në zonën e ekranit, nuk ka zona të verbër
  panel capacitive touch rezoluta touch 4096 * 4096 pikat kontakt Trure 10-pika prekje
  përgjigjur kohë <5ms transmetimi > 90% ± 5%
  ngurtësinë sipërfaqe 7H touch jetëgjatësi më shumë se 300,000,000 herë
  Viberation frekuencave 12 MHZ llojet e kontrollit PCBA Control Board
  Përdorni ≤5mm anti-shpërthim gjitha rrëmbyer panel qelqi për shkrimin sipërfaqen touch, anti-zeroja dhe anti-shok dhe anti-llamburit
  opsion PC 1 Android RK3288 4 + 16
  opsion PC 2 Android RK3288 4 + 16
  opsion PC 3 I5 4G RAM 128g SSD
  opsion PC 4 I7 8G RAM 256G SSD

  1 (12)

  1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4)


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne